Ślusarz Częstochowa - licencjaNasza firma już od lat 80-tych świadczy usługi w zakresie dorabiania kluczy, sprzedaży zamków i okuć, awaryjnego otwierania oraz wszelkiego rodzaju prac ślusarskich. Nie jesteśmy firmą wirtualną. W naszej siedzibie zawsze możesz liczyć na fachową poradę i pomoc.

Ponieważ pomagamy w sytuacjach awaryjnych - gdy nie można dostać się do mieszkania, samochodu czy sejfu, dlatego też kładziemy nacisk na naszą wiarygodność.

Posiadamy licencję Policji oraz koncesję MSWiA, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i pewnie - że usługi wykonują ludzie uczciwi i kompetentni.

Wieloletnie doświadczenie, i spotkanie się w tym czasie z różnymi przypadkami, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie zarówno w zakresie szybkości jak i wiedzy.

Zawsze staramy się (jeśli tylko jest to możliwe), aby wszelkie prace wykonać staranne, bez uszkodzeń drzwi lub innych elementów.

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy w zakresie wymiany, montażu zamków czy wkładek czy wszelkich prac ślusarskich to zapraszamy.

piątek, wrzesień 17, 2021

Wymiana zamków Częstochowa

Zajmujemy się wymianą zamków, montażem wkładek i zamków, awaryjnym otwieraniem drzwi, samochodów i sejfów, dorabianiem kluczy mieszkaniowych i samochodowych oraz wszelkiego rodzaju pracami ślusarskimi.
Wykonujemy również systemy Master Key - system jednego klucza.
Działamy na terenie miasta Częstochowa i okolic.

Kontakt z nami

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
34 324 03 20
firmaost@gmail.com