Montaż zamków i wkładek CzęstochowaZajmujemy się montażem zamków (zarówno wpuszczanych jak i nawierzchniowych) oraz wkładek gdy ulegną awarii, po próbach włamania jak również w momencie np. przeprowadzki, gdy chcesz zmienić zamek lub wkładkę na nową.

Nie stanowi dla nas problemu wykonanie niezbędnych przeróbek, co bardzo często jest konieczne, gdy na rynku nie ma już zamków i trzeba zamontować zamek podobny, posiadający nieco inne rozstawy.

Montaż zamków nietypowych to również nie problem - posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie - na rynku nasza firma istnieje już wiele lat.

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego zamka czy wkładki oraz pomocy w ich montażu? Zgłoś się do naszej firmy lub złóż zlecenie telefonicznie - zawsze możesz liczyć na fachowa poradę i pomoc przy montażu zamków i wkładek.

piątek, wrzesień 17, 2021

Wymiana zamków Częstochowa

Zajmujemy się wymianą zamków, montażem wkładek i zamków, awaryjnym otwieraniem drzwi, samochodów i sejfów, dorabianiem kluczy mieszkaniowych i samochodowych oraz wszelkiego rodzaju pracami ślusarskimi.
Wykonujemy również systemy Master Key - system jednego klucza.
Działamy na terenie miasta Częstochowa i okolic.

Kontakt z nami

ul. Wilsona 10/12 lok. 56D
42-202 Częstochowa
34 324 03 20
firmaost@gmail.com